Edukacja

  • 7 marca 2024
  • wyświetleń: 946

Nauczyciele bielskiego hotelarza na Erasmusie. Uczyli się angielskiego i hiszpańskiego

Praca w edukacji wiąże się z ciągłym rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Wiedzą o tym bardzo dobrze nauczyciele oraz pracownicy nieedukacyjni z Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku - Białej, którzy podczas ferii zimowych wzięli udział w kursach językowych z języka angielskiego oraz hiszpańskiego na różnych poziomach w Hiszpanii oraz na Malcie.

KURSY JĘZYKOWE ORAZ JOB SHADOWING NAUCZYCIELI Z BIELSKIEGO 'HOTELARZA'


Dodatkowo dwóch nauczycieli języka angielskiego miało szansę obserwować jak wygląda nauczanie języka obcego w szkole partnerskiej w Benalmadenie.

Oprócz nauki języka, uczestnicy mogli wymienić się doświadczeniami z nauczycielami z innych krajów, poznać kulturę oraz zwiedzić okolice Malagi oraz Malty. Wyjazdy nauczycieli odbyły się dzięki realizacji projektu Erasmus+.

Zdobyte umiejętności pracownicy szkoły mogli wykorzystać zaraz po powrocie podczas wizyty 4 nauczycielek z Hiszpanii ze szkoły EOI de Lleida, które realizowały 'job shadowing ' w naszej placówce.

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.