Reklama

Edukacja

  • 17 listopada 2023
  • wyświetleń: 909

Bielski hotelarz podbija Costa del Sol

W dniach od 23 do 30 października 2023 r. grupa 12 uczniów Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima z Bielska-Białej razem z nauczycielami Malwiną Stadnicką, Katarzyną Staszczyszyn-Koziną i Arkadiuszem Mynarskim, odwiedziła Hiszpanię w ramach projektu partnerskiego Erasmus+ ,,Gry mobilne narzędziem podnoszącym jakość i atrakcyjność kształcenia zawodowego’’.

Bielski hotelarz podbija Costa del Sol · fot. Malwina Stadnicka


Głównym celem wizyty był udział w mobilnych grach miejskich przygotowanych na platformie Action Track przez szkołę partnerską I.E.S. Al-Baytar z Benalmadeny. Podczas pobytu w Costa del Sol nasza młodzież wspólnie z uczniami z Hiszpanii spotkała się z władzami miasta, uczestniczyła w warsztatach kulinarnych oraz zwiedziła perły Andaluzji: Rondę, Granadę i Malagę.

Udział w mobilności był dużym wyzwaniem, ale i wspaniałą przygodą. Przed uczestnikami projektu kolejne działania - w lutym nasi partnerzy przyjadą do naszego miasta z rewizytą, aby wziąć udział w grze mobilnej przygotowanej przez uczniów hotelarza, a areną rozgrywki będzie Bielsko-Biała.

Wydarzeniem zainteresowała się również hiszpańska telewizja Costa del Sol TV. Poniżej fragment codziennych wiadomości z udziałem młodzieży bielskiej szkoły:

Redakcja / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.