bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 10 marca 2023
  • wyświetleń: 472

[WIDEO, FOTO] Podsumowano projekt "niedajsiestereotypom"

We wtorek, 28 lutego w Punkcie 11 w Bielsku-Białej odbyło się podsumowanie projektu „niedajsiestereotypom”. Na wydarzeniu pojawiła się również wystawa Magdy Danaj pod tytułem „Bądź”.

Reklama

Podsumowanie projektu "niedajsiestereotypom" w Punkcie 11 - 28.02.2023 · fot. Materiały autorek projektu


Na wydarzeniu rozstrzygnęłyśmy zorganizowany przez nas konkurs fotograficzny „WHO AM I - Kim naprawdę jestem”. Trzy najlepsze prace konkursowe zostały nagrodzone zaprojektowanymi przez nas gadżetami z logo projektu oraz nagrodami które otrzymałyśmy od naszych partnerów.Podczas spotkania nasza liderka Maja Ryszawy podsumowała wszystkie działania kampanii, i podziękowała wszystkim za pomoc i wsparcie w realizacji projektu.Podczas części artystycznej jedna z uczestniczek projektu - Julia Rączka, zaprezentowała przed publicznością dwa utwory. - Bardzo dziękujemy wszystkim którzy z nami byli w tym ważnym dniu dla całego naszego projektu - podsumowują autorki projektu.

Nasze media społecznościowe:
  • Instagram- @niedajsiestereotypom
  • Tiktok- @niedajsiestereotypom
  • facebook- @niedajsiestereotypom
  • Youtube- @niedajsiestereotypom


Podsumowanie projektu "niedajsiestereotypom" w Punkcie 11 - 28.02.2023
fot. Materiały autorek projektu

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.