Edukacja
- 8 kwietnia 2022
- wyświetleń: 4110
Rusza rekrutacja do bielskiego Żłóbka Miejskiego
We wtorek, 19 kwietnia rozpoczyna się rekrutacja dzieci do Żłobka Miejskiego w Bielsku-Białej na rok 2022/2023.

Podania o przyjęcie dziecka do placówki należy składać osobiście w siedzibie Żłobka Miejskiego przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 22 w dniach od 19 do 29 kwietnia 2022 r. według harmonogramu
Harmonogram dostępny jest na stronie: https://zlobekbielsko.pl/aktualnosci/rekrutacja-2022-23
Wnioski można pobrać jedynie ze strony internetowej Żłobka Miejskiego: https://zlobekbielsko.pl/rekrutacja
ZOBACZ TAKŻE
Nie będzie żłobków zamiast przedszkoli
Gorący tematMniejsze grupy przedszkolne, więcej żłobków?
Petycja o mniejsze grupy w przedszkolach i więcej żłobków trafiła do Rady Miejskiej
Miasto rozważy wsparcie finansowe dla rodzin? Sposób na niż demograficzny
Pytanie o przygotowanie miejskich budynków do nowych wymogów energetycznych UE
Mieszkańcy ulicy Szkolnej apelują o przywrócenie miejsc parkingowych. Spór o zmiany w organizacji ruchu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









