bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1057

Róg obfitości czy Tyta z cukierkami - a Ty jak wracasz do szkoły z słodyczami Wawel?

Materiał partnera:

Idziesz do nowej szkoły i obawiasz się jak to będzie? Może to już kolejny rok, ale po okresie zdalnego nauczania czujesz, że powrót do szkoły kosztuje cię nieco więcej?

Whitpress


Osłódź sobie ten moment i zapomnij o wszelkich zmartwieniach. Wybierasz Róg obfitości czy Tytę z cukierkami?

Powrót do szkoły nie może smakować już lepiejPowrót do szkoły po dwóch miesiącach wakacji z jednej strony wiąże się z wieloma obowiązkami, ale z drugiej to okazja do tego, żeby w końcu więcej czasu spędzać z rówieśnikami. Jeśli chcesz osłodzić sobie ten dzień, zabierz ze sobą słodycze Wawel. Kiedy pomyślisz o odrabianiu pracy domowej i cotygodniowych klasówkach, po zjedzeniu cukierka na pewno poczujesz się lepiej. Później wszystko już pójdzie jak z płatka.

Tyta z cukierkami może umilić dzień nie tylko tobie, ale i twoim kolegom. Przy pysznych słodkościach na pewno będzie wam się lepiej rozmawiać. W końcu słodycze zawsze poprawiają humor. Powrót do szkoły nie może smakować już lepiej, a dzięki tycie, łatwiej się nimi dzielić.

Cukierki Wawel mają prosty skład, dlatego też nic się nie stanie, jak po jednym cukierku sięgniecie po następnego. Zwłaszcza, że nie mają sztucznych barwników i aromatów. Tego dnia można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Może wybierzesz więc Róg obfitości? Oprócz cukierków są w nim pyszne galaretki i żelki, które na pewno zasmakują twoim rówieśnikom.

Whitpress


Dla każdego coś dobregoNie ma osoby, która w gamie słodyczy Wawel nie znalazłaby czegoś dla siebie. Czekoladowe Michałki, kolorowa Mieszanka Krakowska, w kilku owocowych smakach, delikatnie kwaskowate Fresh&Fruity, ciągnące się Tofflairs i miękkie, ale kruche Krówki. Na pewno są wśród nich takie słodkości, jakie uwielbiasz - a może lubisz je wszystkie? Daj szansę odnaleźć wśród nich coś dla siebie też swoim kolegom i koleżankom i zabierz ze sobą na rozpoczęcie roku szkolnego wypełniony słodyczami po same brzegi Róg obfitości.

Tyta z cukierkami może mieć w środku twoje ulubione Michałki - tradycyjne, białe i kokosowe, a także Mieszankę Krakowską. Wolisz żelki albo słodkie galaretki? Zdecyduj się na Róg obfitości wypełniony mieszanką Fresh&Fruity, Tofflairs, Krówki Mlecznej i Żelków jak SMOK. Bez względu na to co wybierzesz, słodkości będzie cały kilogram. Na pewno starczy dla ciebie i wszystkich twoich kolegów i koleżanek. Tylko nie zapomnij poczęstować małym co nieco nauczycieli - zwłaszcza jeśli idziesz do nowej szkoły. Na pewno zapamiętają cię z dobrej strony. Wiadomo, pierwsze wrażenie to podstawa.

Tytę pełną słodkości możesz zostawić też w domu. Zwłaszcza, jeśli to prezent z okazji pójścia do pierwszej klasy. To dla ciebie na pewno duże wydarzenie i być może będziesz chciał później poświętować z rodzicami. Słodka uczta z cukierkami Wawel to strzał w dziesiątkę. Na pewno nie zapomnisz o niej na długo.

Zobacz zestawy prezentowe dla dzieci w oficjalnym sklepie Wawel