bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 6 kwietnia 2021
  • 13 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1489

Dzień Otwarty ATH w kwietniu online!

Za nami:

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnie bielskiej uczelni podczas Dnia Otwartego Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, który odbędzie się już 13 kwietnia.Dzień Otwarty online to zaproszenie dla tegorocznych maturzystów oraz wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy stoją przed jednym z najważniejszych wyborów swojego życia - decyzją na temat kierunku studiów oraz przyszłej ścieżki zawodowej. Podczas wydarzenia studenci zdradzą tajniki studiowania w ATH i podzielą się swoim doświadczeniem.

Organizatorzy opowiedzą na temat aktywności studenckich, możliwości szkoleń i kariery po ATH, a także możliwości wyjazdów na studia zagraniczne.

W studio pojawią się również specjalni goście: Prezydent Miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski oraz przedstawiciele regionalnych przedsiębiorstw.

Na uczestników czekać będą również konkursy z nagrodami, a każdy będzie miał możliwość zadania pytań dotyczących studiów na czacie.

dzień otwarty ATH

ar / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.