bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 2995

SMS BBTS Podbeskidzie ogłasza nabór do swojego liceum!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Już wkrótce uczniowie ósmych klas szkół podstawowych staną przed ważną decyzją wyboru ścieżki dalszego rozwoju, zarówno w sferze edukacji, jak i swojej przygody sportowej. Uczniowie posiadający predyspozycje do uprawiania piłki nożnej na wysokim poziomie będą mogli ubiegać się o miejsce w Szkole Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie. Przed tym należy przejść jednak testy sportowe.

Testy będą odbywać się w każdą środę w godz. 13.00-14.30 na stadionie przy ul. Młyńskiej 52b w Bielsku-Białej. Osoby chętne do zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem trenera zespołu trampkarzy- Wojciecha Fludra, proszeni są o uprzedni kontakt ze szkoleniowcem drużyny.

- Mój zespół od początku naszej wspólnej pracy zrobił duży progres i w dalszym ciągu się rozwija. Nasi trampkarze, czyli rocznik 2006 to jedna z najlepszych drużyn w Województwie Śląskim, zatem poprzeczka dla przyszłych uczniów SMS BBTS zawieszona jest dość wysoko. Wierzę jednak, że w regionie są uzdolnieni i ambitni zawodnicy, którzy chcą rozwijać swój potencjał i stawać się coraz lepszymi - mówi trener Wojciech Fluder.

- Ścieżka ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Podbeskidzia do Ekstraklasy jest na prawdę krótka, jednak kosztuje ona sporo wysiłku. Osoby uzdolnione, chętne do pracy i zmotywowane do osiągania coraz wyższych celów sportowych zapraszam do kontaktu - dodaje.


Kontakt:
Trener Wojciech Fluder tel. 793 154 095
e-mail: wojciech.fluder@smsbbts.pl
Sekretariat klubu
43-300 Bielsko-Białal, ul. Olimpijska 14
tel. 668 168 033
e-mail: podbeskidzie@smsbbts.pl

BBTS podbeskidzie liceum

ar / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj