bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Edukacja

  • 23 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2139

[ZDJĘCIA] "Słoneczne przedszkole" już nie jest szare

1,6 mln złotych kosztowała termomodernizacja "Słonecznego" Przedszkola nr 50 przy ulicy Łagodnej 27a w Bielsku-Białej. Inwestycja jest gotowa od początku listopada.

"Słoneczne przedszkole" już nie jest szare - zakończono remont elewacji - 22.12.2020 · fot. UM Bielsko-Biała


Poza termomodernizacją przedszkole na Złotych Łanach przeszło gruntowną modernizację instalacji wewnętrznych - elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i grzewczej. Budynek doczekał się też podjazdu dla osób niepełnosprawnych.

Termomodernizacja przedszkola trwała od kwietnia. Wizualnie budynek ze smutnego szarego obiektu zmienił się w prawdziwie słoneczny, z żółto-pomarańczową elewacją.

Jak informuje Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, mimo trudnego czasu pandemii, dzięki zaangażowaniu wykonawcy i dyrekcji inwestycja została wykonana sprawnie i terminowo, bez wstrzymywania podstawowej działalności przedszkola. W ramach prac poprawiono także stan techniczny dojść i placów wokół przedszkola, m.in. wyrównano kostki brukowe.

Po zakończonej modernizacji, przedszkolaki w podziękowaniu wykonawcy wywiesiły w oknie przedszkola baner z napisem "Dziękujemy". To najlepiej obrazuje fakt, że słoneczne przedszkole podoba się jego najmłodszym użytkownikom.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.