bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Edukacja

  • 25 września 2020
  • wyświetleń: 3569

Nowi nauczyciele mianowani złożyli ślubowanie w Ratuszu

W sali sesyjnej bielskiego Ratusza 24 września stopień nauczyciela mianowanego odebrało 45 pedagogów z różnych typów szkół w Bielsku-Białej.

45 pedagogów z tytułem nauczyciela mianowanego
45 pedagogów z tytułem nauczyciela mianowanego · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas uroczystości nowo mianowani nauczyciele złożyli ślubowanie i odebrali akty mianowania.

- Bardzo cieszymy się z faktu, że mamy jeden z najwyższych poziomów nauczania w województwie śląskim. Na mapie naszego kraju również plasujemy się zawsze w ścisłej czołówce. To cieszy mnie jako prezydenta miasta, ale również jako rodzica. Chciałbym podziękować za waszą pracę, za to, że jesteście profesjonalistami i stale się dokształcacie. Edukacja to przyszłość naszego miasta i kraju. Wy również współwychowujecie nasze dzieci. Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów - mówił do nauczycieli prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

45 pedagogów z tytułem nauczyciela mianowanego
45 pedagogów z tytułem nauczyciela mianowanego · fot. UM Bielsko-Biała


W uroczystości udział wzięli także przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik, radny Marcin Litwin oraz przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.