Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Edukacja

  • 4 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1216

Pieniądze dla świetlic "Parasola" na projekt "Ekoskrzynki"

Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży "Parasol" w Bielsku-Białej stawia na ekologię. Już kolejny raz uzyskał dofinansowanie, dzięki któremu w podległych mu świetlicach będzie bardziej eko. Tym razem grant to 1.500 zł na realizację projektu "Ekoskrzynki na zabawki dla chłopca i dziewczynki". Dotacja pochodzi z programu Razem z Grupą - Grupy Kęty S.A.

zajęcia w świetlicy Parasol
Zajęcia w świetlicy środowiskowej · fot. Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol


Dzięki tym pieniądzom "Parasol" zakupi ekologiczne skrzynki na zabawki oraz ekologiczne torby i szkatułki do malowania dla dzieci uczestniczących w zajęciach w świetlicy środowiskowej Pod Aniołami przy ul. Jana Chrzciciela 22.

To kolejne zewnętrzne pieniądze na działalność świetlic środowiskowych w mieście. Wcześniej Parasol otrzymał 3.556 zł z konkursu Granty 2020 organizowanego przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich na projekt "Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska". Będzie on realizowany w świetlicach: Iskierka, Ster, Kraina Narnii oraz Przyjazna Przystań u Św. Józefa.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.