Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Edukacja

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 1369

Studenci ATH wrócą na część zajęć 1 czerwca

W piątek poznaliśmy decyzje rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej dotyczące funkcjonowania uczelni w najbliższym czasie. Co z zajęciami i egzaminami w sesji letniej?

aula ATH
fot. ATH Bielsko-Biała


W poniedziałek, 25 maja powraca do pracy personel administracji, pełniący dyżury w każdej z jednostek. Pozostałe osoby, nie pełniące dyżuru nadal wykonują pracę zdalną.

Już 1 czerwca na uczelnię powrócą studenci, jednak tylko na zajęcia praktyczne, laboratoryjne, terenowe, czyli te, których realizacja nie jest możliwa zdalnie. Pozostałe nadal będą kontynuowane na odległość do końca bieżącego roku akademickiego.

Co z egzaminami? Dla zajęć prowadzonych zdalnie istnieje możliwość przeprowadzenia egzaminów w formie online, za pomocą używanych dotychczas narzędzi umożliwiających kształcenie na odległość. Wszystko według ściśle określonych wytycznych.

Szczegóły dotyczące harmonogramu roku akademickiego oraz zajęć będą podawane do wiadomości w najbliższym tygodniu przez poszczególne wydziały. Uczelnia będzie też informować niebawem o sposobie funkcjonowania w aktualnej sytuacji i zmianach w organizacji.

ar / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.