bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 4356

Kierunki przyszłości w TEB Edukacja w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Zmiana kwalifikacji nie musi wiązać się z poświęceniem kilku następnych lat na naukę kolejnej profesji. Czasem wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, jakie umożliwia TEB Edukacja w Bielsku- Białej.

TEB Edukacja w Bielsku-Białej działa na rynku edukacyjnym od 20 lat, z powodzeniem kształcąc słuchaczy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach i liceach dla dorosłych. W ofercie można znaleźć 30 atrakcyjnych kierunków upoważniających do zdobycia państwowego dyplomu technika, specjalistyczne szkolenia i dodatkowe certyfikaty. Wśród kierunków zjaduje sie wiele, na których nauka jest nieodpłatna.

Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac


Rejestratorka/ Sekretarka medycznaPolicealne szkoły medyczne mają coraz ciekawszy, profesjonalny program nauczania. Szerokie spektrum kierunków - spośród których wiele jest darmowych - pozwala wybrać zawód, o którym zawsze się marzyło, np. coraz bardziej popularny kierunek jakim jest Rejestratorka/ Sekretarka medyczna. Stosunkowo krótki okres trwania nauki daje możliwość szybkiego sprawdzenia się w praktyce. Jest to zawód o charakterze biurowym. Podejmując naukę w  szkole TEB Edukacja w Bielsku- Białej będziesz świetnie przygotowany do wykonywania tego zawodu!

Dietetyka i zaburzenia odżywianiaJeżeli interesujesz się zdrowiem, chcesz usystematyzować i pogłębić wiedzę z zakresu prawidłowego odżywiania, ten kierunek jest dla Ciebie. Nauczysz się planować jadłospisy i diety odchudzające oraz te dla osób chorujących. Poznasz zasady żywienia i komponowania zbilansowanych jadłospisów oraz zasady suplementacji. Dowiesz się także, jak analizować badania laboratoryjne, udzielać porad dietetycznych oraz wdrażać terapie żywieniowe. Ponadto nauczysz się, jak postępować z osobami borykającymi się z zaburzeniami odżywiania. Po cyklu kształcenia uzyskasz certyfikat ze znajomości specjalistycznego programu do układania diet DietetykPRO.

Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac


Stylizacja paznokci z certyfikatem SemilacStylizuj paznokcie pod marką Semilac  Jest to kierunek trwający dwa semestry.  Podczas nauki zdobędziesz kompleksową wiedzę i niezbędne doświadczenie, by stać  się profesjonalną stylistką paznokci. Nauczysz się wykonywać zabiegi pielęgnacyjne skóry dłoni i paznokci. Poznasz techniki przedłużania paznokci oraz zdobień z uwzględnieniem trendów marki Semilac.  Jako wykwalifikowany specjalista możesz liczyć na opłacalną i rozwijającą pracę w ośrodkach SPA, klinikach dermatologicznych czy gabinetach kosmetycznych, ponieważ wciąż nienasycony rynek wymusza tworzenie ofert salonów w sposób kompleksowy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by otworzyć własny gabinet lub pracować jako indywidualny stylista. Perspektywy są zachęcające.

Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac


Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda ProfessionalJako słuchacz na tym kierunku przeprowadzać będziesz diagnozę kosmetyczną oraz wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające w obrębie twarzy i całego ciała. W trakcie dwóch lat nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Swoje kompetencje będziesz szlifować podczas szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli firm kosmetycznych - Bielenda Professional. Zdobędziesz również certyfikaty, które umocnią Twoją pozycję w oczach pracodawców.

PROMOCJA: Zapisując się do 15 września 2019r. otrzymasz 30% rabatu na II semester nauki!

Więcej informacji znajdziesz na www.teb.pl

TEB Edukacja w Bielsku- Białej
Ul. S. Sempołowskiej 22
43-300 Bielsko- Biała
Tel: 33 822 34 34

Facebook www.facebook.com/TEBEdukacjaBielskoBiala/ 
Instagram www.instagram.com/tebedukacjabielskobiala.