bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 1 września 2019
  • wyświetleń: 3007

ATH zaprasza na Dni Otwarte. Każdy będzie mógł poczuć się studentem

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w terminie od 24 do 27 września 2019 roku. W każdym dniu przewidzianych jest 25 ścieżek tematycznych, które uczestnicy będą przemierzać w grupach po około 20 osób.

Oferta ścieżek jest bardzo atrakcyjna, zaplanowane w nich wykłady i warsztaty to małe kompendia wiedzy, począwszy od zagadnień inżynieryjno-technicznych poprzez wiedzę z zakresu psychologii, zarządzania i humanistyki aż po tematy z zakresu nauk o zdrowiu. Dlatego Dni Otwarte ATH to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną Uczelni, jej infrastrukturą, a przede wszystkim świetny moment na spotkanie z nauką, poszerzenie zainteresowań i podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów, a w dalszej perspektywie - wyborze kariery zawodowej.

Podczas wydarzenia zapraszamy również na wyjątkową Wystawę Techniczną z pokazami dynamicznymi, podczas której zaprezentowane zostaną współczesne i zabytkowe samochody, a także pojazdy militarne.

Studiowanie to czas nauki, ale też realizowania swoich pasji. Jak robią to studenci Akademii Techniczno-Humanistycznej, uczniowie będą mogli zobaczyć w trakcie prezentacji kół naukowych. Uczestnikom dni otwartych przedstawią się między innymi: Informatyczne Koło Naukowe Reset, Koło Naukowe Inżynier XXI wieku, Koło Naukowe Horyzont, a także Koło Naukowo-Teatralne KurtynA, w wykonaniu którego będzie można zobaczyć fragmenty dotychczas zrealizowanych spektakli.

Udział w Dniach Otwartych wymaga rejestracji on-line oraz zgłoszenia w Biurze Promocji ATH: tel. 033 82 79 274, e-mail: dni.otwarte@ath.bielsko.pl.

Rejestracja będzie dostępna od 05.09.2019r.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.