bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 16 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3526

Umowa między ATH a Mechanikiem. Skorzystają przyszli inżynierowie

15 stycznia została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej a Zespołem Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej

mechanik
Umowę podpisali rektor ATH prof. dr hab. Jarosław Janicki i dyrektor Mechanika mgr inż. Jacek Zieliński · fot. ATH Bielsko-Biała


Podpisanie umowy jest efektem współpracy Dyrekcji Szkoły z Dziekanem prof. ATH dr. hab. inż. Jackiem Nowakowskim oraz pracownikami Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki.

Dzięki podpisanej umowie uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, przygotowanych specjalnie dla nich, odbywających się w laboratoriach wydziałowych. Ponadto będą mogli uczestniczyć w wykładach zamawianych, konferencjach oraz innych wydarzeniach organizowanych przez pracowników i studentów ATH.

Ciekawą formą współpracy jest również możliwość konsultowania uczniowskich projektów badawczych.

ab / bielsko.info
źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.