bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

 • 28 sierpnia 2018
 • wyświetleń: 2454

Kursy językowe w najlepszej szkole na Śląsku

Artykuł sponsorowany:

Jak co roku renomowane wydawnictwo Warsaw Business Journal prezentuje pod nazwą "Book of Lists" rankingi najlepszych firm w Polsce. W rankingu najlepszych szkół językowych nieprzerwanie od 6 lat, na Śląsku króluje BEST Centrum Języków Obcych, które znajduje się na 6 miejscu najlepszych szkół językowych w Polsce i jest jedyną placówką ze Śląska w 1-szej dziesiątce rankingu.

Uwaga z tym artykułem - kurs językowy tańszy aż o 140zł albo TABLET w prezencie - informacja poniżej.BEST Centrum Języków Obcych w ciągu dwudziestu dwóch lat swojej działalności skutecznie dba o rozwój umiejętności językowych swoich klientów. Co roku w 5 placówkach BEST CJO kursy językowe kończy ponad 2000 osób - zarówno na kursach grupowych i indywidualnych, jak i przeprowadzanych w firmach oraz instytucjach.  Kursanci zawsze odnajdą tam przyjazną atmosferę i profesjonalną kadrę nauczycieli, którzy dbają, aby nauka języka była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna i satysfakcjonująca.

W nowym roku szkolnym BEST Centrum Języków Obcych ma do zaoferowania swoim klientom liczne kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania i rozmaitych formatach. Najbardziej popularne są oczywiście kursy z języka angielskiego, ale w ofercie BEST CJO znajdują się również inne ciekawe propozycje: zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego, a także nieco egzotyki jak np. kursy języka japońskiego.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych szkoła oferuje także kursy konwersacyjne gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka obcego. W ofercie dostępne są również grupy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego, takich jak PTE Level 3 czy TOEIC.

Do nauki BEST CJO zaprasza dzieci już od 5 roku życia i młodzież w każdym wieku. Jak co roku BEST CJO pamięta o maturzystach, specjalnie dla nich oferuje kurs przygotowujący do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, wraz z próbnym egzaminem w cenie kursu.W NOWOŚCIACH m.in. KURSY DLA ÓSMOKLASISTÓWJak co roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szkoła uatrakcyjnia swoją ofertę, dlatego i w tym roku BEST CJO dołożył kilka NOWOŚCI skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

W związku z reformą oświaty już w kwietniu 2019 uczniowie klas 8 zmierzą się z egzaminem ósmoklasisty, a jego wyniki będą kluczowym czynnikiem podczas rekrutacji do szkół średnich. BEST CJO pragnie wesprzeć uczniów i rodziców w przygotowaniu do pierwszego z ważniejszych egzaminów ich pociech, proponując kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty wraz z egzaminem próbnym. Co więcej, kurs oprócz przygotowania do samego egzaminu pomoże także ósmoklasistom powtórzyć i rozszerzyć materiał tak aby bez problemów odnaleźli się oni na lekcjach języka angielskiego w szkole średniej.

Ostatnią nowością w tegorocznej ofercie jest możliwość nauki języka polskiego dla obcokrajowców przebywających na terenie naszego kraju. To doskonała sposobność aby nabyć kompetencje językowe, które umożliwią jeszcze szybsze i łatwiejsze zaaklimatyzowanie się w nowym środowisku i miejscu pracy.W CENIE KURSU MNÓSTWO KORZYŚCINa wysoką pozycję BEST CJO w rankingu ma wpływ wiele czynników. Poza wspomnianą wcześniej różnorodnością kursów i liczbą klientów, ważne okazały się także składniki kursu jakie klient otrzymuje po zapisaniu się do BEST CJO. W cenie kursu szkoła oferuje także:

 • zajęcia z doświadczonymi filologami oraz z lektorami zagranicznymi tzw. native speakers (w wypadku angielskiego od poziomu A2+),
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego,
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin ósmoklasisty, B2 First, C1 Advanced, PTE, TOEIC ),
 • konwersacje i warsztaty językowe w ferie zimowe,
 • dostęp do e-dziennika umożliwiający na bieżąco śledzenie tematów, ocen czy obecności,
 • dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta,
 • dostęp do biblioteki i filmoteki językowej,
 • konsultacje z lektorem,
 • olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży ,
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy,
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu zgodny z wytycznymi MEN,
 • pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm (w ramach Bazy Usług Rozwojowych).


W SIERPNIU MEGA PROMOCJE i TABLET W NAGRODĘW tym roku BEST CJO przygotował dla czytelników naszego portalu RABAT SPECJALNY. Przychodząc do BEST CJO z wydrukiem 1-szej strony tego artykułu lub podając hasło, którym jest nazwą naszego portalu, klient otrzyma rabat na dowolnie wybrany kurs w wysokości aż 140 zł, który ważny będzie do 31.08.2018r. Po tym terminie obowiązywać będzie rabat 120zł, który tym razem ważny będzie aż do 17.09.2018r., co odzwierciedla jedną z naszych zasad mówiącą iż czym szybciej klient się zapisze, tym większy rabat uzyska.

To jednak nie wszystko - BEST CJO oferuje w tym roku jeszcze dwie wyjątkowe promocję. Pierwsza z nich to "Przyprowadź znajomego i zgarnij 100zł". Na czym owa promocja polega? To proste - każdy klient, który zapisze się na kurs i przyprowadzi znajomego, który również dokona zapisu w BEST CJO, "zgarnie" po 100zł. Ale to jeszcze nie koniec! Jeśli klient przyprowadzi dwie nowe osoby to "zgarnie" od BEST CJO w nagrodę TABLET renomowanej firmy LENOVO. To właśnie druga z nowości w ofercie promocyjnej BEST CJO. TABLET mogą uzyskać także osoby, które zapiszą się na 2 kursy, a także para lub rodzina, która razem zapisze się do BEST CJO. Szczegółowy opis promocji jak "zgarnąć STÓWKĘ" lub jak "zgarnąć TABLET" znajduje się na stronie szkoły www.bestcentrum.pl.

Zapraszamy do najlepszej szkoły językowej na Śląsku na kurs z rabatem dla naszych czytelników albo po tablety w nagrodę - poniżej przedstawiamy adresy sieci BEST CJO.

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55   
 kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl