bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Edukacja

  • 2 lipca 2018
  • wyświetleń: 2343

[ZDJĘCIA] Strażacy rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie

W czwartek, 28 czerwca strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Bielsku-Białej edukowali dzieci z jednego z bielskich przedszkoli. W pogadance wzięło udział około 20 dzieci.

Strażacy rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie - 28.06.2018 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Podczas spotkania omówiono m. in. charakterystykę pracy strażaka oraz narzędzia pracy, które są używane podczas zdarzeń, a także jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w trackie letniego wypoczynku. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, rozwagi i trzeźwego umysłu podczas wypoczynku nad wodą! Jeśli Twoje dzieci są w wodzie, miej nad nimi ciągły nadzór (nawet na moment nie spuszczaj ich z oka) również gdy umieją pływać. Jedno zachłyśnięcie może się skończyć utonięciem - zwracają uwagę strażacy.

Szczegółowe porady dotyczące bezpiecznego zachowywania się przy występujących zagrożeniach podczas wakacji można uzyskać na stronie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

BM / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.