bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Edukacja

  • 11 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6256

[ZDJĘCIA] Przedszkolaki uformowały na murawie nazwę naszego miasta

Największy w naszym regionie turniej mini piłki nożnej dla Przedszkolaków już za nami. 10 czerwca na Stadionie Miejskim odbyła się XI edycja Przedszkoliady.

XI Przedszkoliada na Stadionie Miejskim - 10.06.2018 · fot. naddachami.pl / UM Bielsko-Biała


Do udziału w imprezie zgłosiło się 440 małych piłkarzy, których z trybun wspierało blisko 2000 kibiców! Po oficjalnym otwarciu, przed przystąpieniem do rozegrania meczów, przedszkolaki uformowały na murawie żywy napis BIELSKO-BIAŁA.

W trakcie wydarzenia zorganizowanego przez Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Football Academy oraz partnerów - podczas 90 meczów na 6 boiskach - nie brakowało emocji.

W sportowej rywalizacji najlepsze okazały się: na boisku pierwszym - Przedszkole nr 11, na boisku drugim - Przedszkole nr 37, na boisku trzecim - Przedszkole nr 23, na boisku czwartym - Przedszkole nr 54, na boisku piątym - Przedszkole nr 38 i na boisku szóstym - Przedszkole z Pietrzykowic.

Jednak jak zawsze podczas Przedszkoliady nie było przegranych. Każda drużyna została nagrodzona pamiątkowym pucharem, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i koszulkę.

Tradycyjnie uhonorowane zostały także placówki, które wystawiły najliczniejsze reprezentacje, a były nimi Przedszkola nr 29 i 37. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też konkurs rzutów karnych dla rodziców, pokazy sztuczek naukowych, gra w unihokeja oraz mini koszykówka.

Kolejna edycja Przedszkoliady zostanie zorganizowana 11 listopada 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.