Co, gdzie, kiedy?

  • wczoraj, 08:30
  • wyświetleń: 428

"Mam to wszystko w standupie!" Czyli Maciej Sztuhr i jego show w Bielsku-Białej

Maciej Stuhr niczym feniks z popiołów powraca na scenę kabaretową, tym razem w wielkim stylu! Jego najnowszy program "Mam to wszystko w standupie!" to gwarancja humoru na najwyższym poziomie. Wydarzenie odbędzie się już 16 czerwca o godzinie 15.00 i 17.45 w Bielskim Centrum Kultury.

"Mam to wszystko w standupie!" Czyli Maciej Sztuhr i jego show w Bielsku-Białej
"Mam to wszystko w standupie!" Czyli Maciej Sztuhr i jego show w Bielsku-Białej · fot. facebook / Maciej Sztuhr


Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżo-ści. - pisze o tym niecodziennym show organizator.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodo-bał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra! - dodaje i zachęca organizator - Adria Art.

Bilety na wydarzenie dostępne na stronie adria-art.pl

"Mam to wszystko w standupie!" Czyli Maciej Sztuhr i jego show w Bielsku-Białej

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.