Co, gdzie, kiedy?

  • 5 czerwca 2024
  • 25 czerwca 2024
  • wyświetleń: 10014

BBOSiR zaprasza na kolejny mecz w strefie kibica na bielskim Rynku

Za nami:

BBOSiR zaprasza na wspólne oglądanie wszystkich meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2024. Ponadto odbędą się również transmisje półfinałów i finału turnieju. Kolejny mecz już dziś (25 czerwca), tym razem reprezentacja Polski zmierzy się z Francją.

Mecz Polska - Szwajcaria w pszczyńskiej strefie kibica - 25.06.2016 r.
Strefa kibica na bielskim Rynku rusza z kopyta. Pierwszy mecz już w niedzielę - zdj. ilustracyjne · fot. Andrzej Grynpeter / bielsko.info


Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00, ale strefa kibica będzie dostępna dla kibiców już od godziny 17.00.

Na kibiców będą czekać również: gigantyczny ekran LED o wymiarach 6 m x 3,5 m,
nagłośnienie na najwyższym poziomie, atmosferę kibicowskiego święta, konkursy i animacje przed meczami, strefę gastronomiczną z jedzeniem i napojami.

Wstęp do strefy jest darmowy, liczba miejsc jest ograniczona. W Strefie Kibica obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych.

Przypominamy, że wszystkie informacje na temat nadchodzących wydarzeń znajdziecie w naszym redakcyjnym kalendarzu "Co, gdzie, kiedy?".

raz, Zac / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.