Co, gdzie, kiedy?

  • 15 maja 2024
  • wyświetleń: 598

Strategia rozwoju kultury już niemal gotowa. Ruszają otwarte konsultacje społeczne

Do 29 maja potrwają otwarte konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Kultury Bielska-Białej do 2030 roku. Swoje opinie na ten temat można wyrazić elektronicznie. Odbędzie się też spotkanie w Willi Sixta.

Centrum Bielska-Białej z lotu ptaka - czerwiec 2021
Fot. ilustracyjne · fot. Jacob L.


Z dokumentem można zapoznać się tutaj. Prace nad nim rozpoczęły się w połowie ubiegłego roku, a prowadzili je dr Krzysztof Wrana i dr Mariusz Raczek wraz z zespołem Akademii WSB.

Przypomnijmy - "Strategia..." zawiera wstępną diagnozę, wizję rozwoju oraz pozycji kultury w mieście, oczekiwania, aspiracje, sposoby aktywizacji mieszkańców wokół tej wizji, priorytety i cele strategiczne, kierunki działań, wiodące przedsięwzięcia oraz system wdrażania strategii i monitorowania.

Interaktywny formularz, za pośrednictwem którego można wyrażać swoje opinie na temat rozwoju kultury w Bielsku-Białej, dostępny jest tutaj.

Zaplanowane zostało też spotkanie otwarte - odbędzie się ono w czwartek, 16 maja o 17:00 w Willi Sixta przy ul. Mickiewicza 24.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Europejska Stolica Kultury 2029" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Europejska Stolica Kultury 2029

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Europejska Stolica Kultury 2029" podaj