Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 stycznia 2024
  • 22 stycznia 2024
  • wyświetleń: 3480

[Konkurs] Natalia Nykiel zagra w BCK-u. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Za nami:

Natalia Nykiel to artystka, która zaczyna dziesiąty rok swojej kariery muzycznej. Już zdobyła Fryderyka (za epkę "Origo"), nominowana była też do MTV Europe Music Awards. Koncert X to spektakularne, choć także nieco intymne spotkanie piosenkarki z odbiorcami jej twórczości, którzy towarzyszyli jej przez ostatnią dekadę. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wyjątkowe show.

Natalia Nykiel wystąpi w BCK-u już 23 lutego
Natalia Nykiel wystąpi w BCK-u już 23 lutego · fot. mat. prasowe


Do tej pory wydała trzy albumy studyjne: Electro (2014), Discordia (2017) oraz Regnum (2022). Okazały się komercyjnym sukcesem - otrzymała za nie dwie diamentowe płyty, jedną platynową oraz dwie złote.

Karierę zaczynała w programie The Voice of Poland - w edycji z 2013 roku dotarła do finału. Nykiel jest laureatką między innymi Eska Music Awards, Fryderyka czy Queen Palm International Film Festival. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do MTV Europe Music Awards i Polsat SuperHit Festiwal.

Organizatorzy zapowiadają:

"W dniu swoich osiemnastych urodzin Natalia Nykiel zaśpiewała Trouble na scenie The Voice of Poland, rozpoczynając tym samym jedną z najbardziej zaskakujących i nieoczywistych karier. Koncert X będzie podsumowaniem twórczości dziewczyny okrzykniętej przed laty księżniczką electropopu. Będzie powrotem do korzeni, manifestem niezależności dziś i spojrzeniem w przyszłość. Koncert X to największe hity artystki, zaskakujące aranżacje, ale także utwory, których się nie spodziewacie. Po raz pierwszy publiczność usłyszy także utwory otwierające nowy artystyczny rozdział w karierze Natalii"


Koncert X to największe hity artystki, zaskakujące aranżacje ale także utwory, których się nie spodziewacie. Po raz pierwszy publiczność usłyszy także utwory otwierające nowy artystyczny rozdział w karierze Natalii. Bilety można kupić tutaj.

Loading...


Wygraj bilety na koncertKonkurs

kr, sid / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.