Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 19 listopada 2023
  • 24 listopada 2023
  • wyświetleń: 543

Książnica otwiera się na młodzież. Urządza dla nich przestrzeń i organizuje spotkania

Za nami:

Książnica Beskidzka chce stworzyć przestrzeń, która służyłaby młodym bielszczanom i bielszczankom. W tym celu zaprasza młodzież na spotkanie, by wysłuchać ich sugestii, jak takie miejsce mogłoby wyglądać.

Książnica Beskidzka otwiera się na młodzież. Powstanie specjalna przestrzeń z myślą o ich potrzebach
fot. Zdjęcie ilustracyjne / Pixabay.com


Przestrzeń dla młodzieży- Może będzie to przestrzeń do rozwijania zainteresowań? A może będzie to miejsce, w którym znajdziesz chwilę wytchnienia przy dobrej książce? Dołącz do naszego projektu! Odkryj nowe pasje, zawrzyj nowe przyjaźnie i spędź czas tak, jak lubisz - zachęca Książnica Beskidzka.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 listopada w godzinach od 16:00 do 19:00 w Książnicy. Do udziału zachęca się młodzież w wieku od 14 do 18 lat. Zgłaszać się można pisząc maila na adres biblioteka@ksiaznica.bielsko.pl, pod numerem telefonu 33 822 82 21 lub osobiście.

PRZESTRZEŃ DLA MŁODYCH BANER


O zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieżyDzień wcześniej z kolei, w czwartek 23 listopada, odbędzie się spotkanie dotyczące zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Zaprezentowane zostaną na nim wyniki badań prowadzonych przez Fundację Unaweza 2023, które przedstawi Anetta Piątek-Sostaric - specjalistka od badań rynkowych i marketingowych.

Rozpoczęcie o godzinie 17:00.

Do Prasy

kr / bielsko.info

źródło: Książnica Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.