Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 20 września 2023
  • 23 września 2023
  • wyświetleń: 6804

BARANOVSKI i Gooral zagrają pod Dębowcem. Bezpłatny koncert na Pikniku Rodzinnym

Za nami:

Stowarzyszenie Aglomeracja Beskidzka zaprasza na Piknik rodzinny "Fundusze Europejskie. Nowa energia!" na Stoku pod Dębowcem w Bielsku- Białej. Już w najbliższą sobotę - 23 września wspólny czas z Funduszami Europejskimi uświetnią BARANOVSKI orazpochodzący z Bielska-Białej Gooral.

BARANOVSKI
BARANOVSKI · fot. Facebook / BARANOVSKI


Piknik wystartuje już o godzinie 15.00. Na gości czekać będą ciekawe warsztaty, interesujące spotkania i degustacje lokalnych smakołyków w Strefie beneficjenta, edukacja ekologiczna, konsultacje z ekodoradcami Aglomeracji Beskidzkiej, konkursy i mnóstwo innych atrakcji. I to wszystko BEZPŁATNIE!

Wspólne świętowanie nowego rozdania Funduszy Europejskich z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego - organizatorem pikniku - zaplanowano aż do godziny 21.00!

Wśród atrakcji znajda się warsztaty astronomiczne dla dzieci z konkursami przygotowane przez Planetarium Śląskie, warsztaty kreatywne, animacje i zabawy ruchowe Bajki Pana Kleksa, Snop Design, a także warsztatów z wykładami na temat zdrowego odżywiania i dobrych nawyków żywieniowych.

Nie zabraknie także stref relaksu, dostępności, atrakcji i zdrowia, a gminy Aglomeracji Beskidzkiej zaprezentują swoje smakołyki i przygotują ciekawe atrakcje. Szczegóły można znaleźć tutaj.

BARANOVSKI i Gooral zagrają pod Dębowcem. Bezpłatny koncert na Pikniku Rodzinnym
BARANOVSKI i Gooral zagrają pod Dębowcem. Bezpłatny koncert na Pikniku Rodzinnym · fot. Materiały organizatora

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.