Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 21 września 2023
  • 26 września 2023
  • wyświetleń: 2722

Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała ze zwycięstwem w Silesian MMA 11!

W sobotę 23 września w Mysłowicach odbyła się Silesian MMA 11. Podczas gali można było zobaczyć walkę Michała Sobiecha trenującego na co dzień w klubie DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała! Goczałkowiczanin jednogłośnie pokonał Sylwestra Hasnego!

Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała ze zwycięstwem w Silesian MMA 11!
Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała ze zwycięstwem w Silesian MMA 11! · fot. silesianmma.pl


W walce co-main event w kategorii lekkiej wystąpił Michał Sobiech z Goczałkowic-Zdroju. "Dr Beast" jest profesjonalnym zawodnikiem MMA, znanym szerszej widowni z programu "Tylko jeden". Ponadto w kwietniu 2021 wystąpił podczas gali KSW 60.

Naprzeciw Sobiecha stanął doświadczony Sylwester Hasny. Jak czytamy na stronie mma.pl, ten zawodnik występował przede wszystkim w Niemczech, ale miał też okazję walczyć w Indiach czy Chinach.

Goczałkowiczanin Michał Sobiech będzie walczył w Silesian MMA!


Michał Sobiech, który jest zawodnikiem DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała, wygrał jednogłośnie, na pełnym dystansie!

Loading...


Silesian MMA to największa federacja mieszanych sztuk walki (MMA) na Śląsku. - Jesteśmy nie tylko organizatorami walk MMA, ale też platformą wspierającą młode i mało znane talenty - czytamy na stronie organizatora.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.