Co, gdzie, kiedy?

  • 14 marca 2023
  • 28 czerwca 2023
  • wyświetleń: 32711

[ZDJĘCIA] Tak bawiliście się na Festiwalu Letnie Brzmienia!

Za nami dwudniowy festiwal Santander Letnie Brzmienia, który odbywał się na terenie przy Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej od piątku do soboty - 23 i 24 czerwca. Na scenie pojawili się: Katarzyna Nosowska, Vito Bambino, Mrozu, Szczyl, Rubens, Bartek Królik, ARS LATRANS Orchestra, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska oraz projekt Babie Lato w składzie z Natalią Kukulską, Bovską, Margaret, Zalią i Mery Spolsky.

Festiwal Letnie Brzmienia w Bielsku-Białej - 23-24.06.2023 · fot. H. Grygielewicz, B. Hałat, Bielskie Centrum Kultury


Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. Organizatorem festiwalu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Impreza odbywa się także w Lublinie, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz w Poznaniu.

Tak przedstawiał się harmonogram koncertów w Bielsku-Białej:

Piątek, 23 czerwca

Mrozu, Vito Bambino, Szczyl, Rubens, Bartek Królik, ARS LATRANS Orchestra.

Sobota, 24 czerwca

Projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Zalia, Daria ze Śląska.

ar, mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.