bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 14 lutego 2023
  • wczoraj, 06:12
  • wyświetleń: 613

"Kłamstwo" w reż. Wojciecha Malajkata na deskach BCK-u

Za nami:

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”! Sztukę obejrzymy w Bielskim Centrum Kultury 25 marca!

Reklama

„KŁAMSTWO” - spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata

  • Miejsce wydarzenia: BIELSKIE CENTRUM KULTURY
  • DATA WYDARZENIA: sobota, 25 marca, godz. 17:00


Obsada wymienna:

  • Katarzyna Skrzynecka/ Anna Korcz
  • Adriana Kalska/ Milena Suszyńska/ Izabela Gwizdak/ Karolina Bacia
  • Wojciech Malajkat/ Piotr Szwedes
  • Sambor Czarnota/ Mikołaj Roznerski.


Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”!

Francuski dramaturg Florian Zeller spróbował kłamstwo zweryfikować w warunkach scenicznych. Udało mu się to na tyle, że w całej Europie widzowie podczas przedstawień spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Niech to uświadomi siłę rażenia tego tekstu.

Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: „Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem”.

Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: „Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz.”

Organizator: Idea Art.

Bilety na: https://bilety.bck.bielsko.pl/index.php/repertoire.html?id=500

"Kłamstwo" w reż. Wojciecha Malajkata na deskach BCK-u

ar / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.