bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 lipca 2021
  • 11 lipca 2021
  • wyświetleń: 2163

Europejskie puchary zawitają na bielski Stadion Miejski

Spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze zwycięzcą pary FK Suduva-Valmiera FC zaplanowane na 29 lipca Raków Częstochowa rozegra jako gospodarz w Bielsku-Białej - poinformował częstochowski klub na swojej stronie internetowej.

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,PocztowkazBielska,StadionMiejski,fotodnia,instagram
Europejskie puchary zawitają na bielski Stadion Miejski · fot. @bbdron


- Głównym powodem takiej decyzji jest chęć zapewnienia możliwości uczestnictwa w debiucie Rakowa w europejskich pucharach największej możliwej liczbie kibiców, co przy obecnych obostrzeniach sanitarnych oraz wymogach UEFA nie byłoby możliwe w przypadku rozegrania meczu na stadionie w Częstochowie - poinformował Raków Częstochowa.

- Istotna jest także kwestia finalizacji zwiększonego zakresu przebudowy stadionu (w Częstochowie - przyp. red.), w tym prac dodatkowych, które okazały się niezbędne do wykonania przed występami Rakowa w roli gospodarza w nowym sezonie ligowym. Wykaz tych prac został uzgodniony pomiędzy klubem a władzami miasta - dodaje częstochowski klub.

Drużyna Rakowa Częstochowa podczas austriackiego zgrupowania
Drużyna Rakowa Częstochowa podczas austriackiego zgrupowania · fot. Raków Częstochowa / rakow.com


Klub zapewni kibicom środki komunikacji zbiorowej umożliwiające dotarcie na mecz do Bielska-Białej oraz powrót do Częstochowy - szczegóły zostaną podane w oddzielnym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że posiadacze karnetów za bilet na debiut w europejskich pucharach zapłacą 29 złotych, a pozostali kibice - 39 złotych.

mp / bielsko.info, źródło: Raków Częstochowa

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.