Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 września 2020
  • wczoraj, 12:52
  • wyświetleń: 925

"Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy" w tym roku pod Szyndzielnią!

Już w ostatni tydzień września odbędzie się pierwsza edycja „Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy” w Bielsku-Białej. Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

bielskobiala,bielsko,rower,gory,fotodnia,instagram
"Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy" w tym roku pod Szyndzielnią!


Pomimo szalonego dla branży roku, takie marki, jak Bafang Electric, Focus, Jobo Bike, Specialized, czy Trek pojawią się pod Szyndzielnią z pełnymi flotami testowymi modeli 2021. Nie zabraknie również dystrybutorów markowych akcesoriów, którzy, co prawda na ostatnią chwilę, ale z każdym dniem dołączają do grona wystawców. Zapowiada się więc wspaniała impreza, która odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos. Pawilony wystawiennicze, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne.

Bike Expo
"Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy" w tym roku pod Szyndzielnią! · fot. Materiały prasowe


24 września „Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Organizator - Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji „SNOW EXPO na śniegu”, przyjmie się znakomicie w Beskidach. Będzie też okazją do rowerowych rozmów, w niespotykanych dotąd warunkach testowania nowej oferty producentów oraz wyjątkowych okoliczności przyrody.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.