bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 maja 2019
  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 403

Michał Leja i Wiolka Walaszczyk

Za nami:

Wystąpią:
Wiolka Walaszczyk - stand-uperka z Gdańska.Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Kup bilet

Wtorek, 28 maja 2019 o godz. 19:00

Klub Miasto
plac Adama Mickiewicza 2, Bielsko-Biała


 Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem " Życie Od Kuchni ".
Michał Leja - w programie "BEZBEK"
stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył "Wszyscy na jednego. Roast 'Diablo' Włodarczyka" w telewizji TVN. Wystąpił w programie "Kuba Wojewódzki Show", w "Comedy Club" na Comedy Central oraz dwukrotnie w "Tylko Dla Dorosłych" w TVP2.

18+ Występ przeznaczony tylko dla osób pełnoletnichPodczas występu zakaz rejestrowania audio i wideo.

Michał Leja i Wiolka Walaszczyk


Michał Leja

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.