bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2015
  • wyświetleń: 6948

Wybrano laureatów Firmy Roku 2015

Rozstrzygnięta została szósta edycja konkursu Miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego, - "Firma Roku". Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się wczoraj w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Firma Roku 2015 · fot. UM Bielsko-Biała


Decydując o przyznaniu nagród konkursowa kapituła brała pod uwagę wskaźniki ekonomiczne ocenianych podmiotów, ale także działalność firm na rzecz promocji regionu oraz ich działania sponsoringowe. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetkę Dedala, mitologicznej postaci uosabiającej pracowitość, pomysłowość, ambicję i konsekwencję, a więc cechy, których szukano u kandydatów do nagrody. Podczas uroczystości wręczono także Odznaki Honorowe za Zasługi dla Gospodarki RP.

- Bielsko-Biała, nasz powiat i całe Podbeskidzie to bardzo ważne miejsce na gospodarczej mapie Polski. To bez wątpienia zasługa funkcjonujących na tym terenie przedsiębiorstw. Przedsiębiorczość to zdecydowanie najważniejsza cecha mieszkańców naszego regionu. Widać to najlepiej na przykładzie Bielska-Białej, gdzie funkcjonuje około 23 tysięcy podmiotów gospodarczych. Posiadamy więc ogromny potencjał gospodarczy i - co najważniejsze - potrafimy go dobrze wykorzystywać - podkreślił podczas gali prezydent Jacek Krywult.

Laureaci:

Firmą Roku 2015 miasta Bielska-Białej wybrano cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. Firmą Roku 2015 Ziemi Bielskiej wybrano Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Nagroda Specjalna - Złoty Dedal dla Firmy Roku 2015 Subregionu Południowego została przyznana firmie GE Power Controls Sp. z o.o.

Wyróżnienia:

  • wyróżnienie w kategorii "Dynamiczna firma", dla firmy, która swoimi wynikami i różnorodnością oferty systematycznie zwiększa udział w rynku dla - "ASTRA" Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka,
  • wyróżnienie w kategorii "Firma Innowacyjna", za innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii i zarządzania, co przyczyniło się do wysokiej dynamiki produkcji, oraz wzrostu zatrudnienia dla - PRO Sp. z o.o,
  • wyróżnienie w kategorii "Firma Rodzinna", dla firmy, która udanie kontynuuje sukcesje rodzinną poprzez współpracę pokoleń, odnosząc sukcesy na rynku dla - Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "BOGMAR" Bogusława Jolanta Bryczek Import-Export.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.