bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2014
  • 29 czerwca 2014
  • wyświetleń: 4173

Pikieta w sprawie afery taśmowej

W piątek na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się pikieta antyrządowa. Organizatorem wydarzenia był Ruch Narodowy, czyli organizacje wchodzące w jego skład, działające na terenie naszego miasta - Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska oraz Sekcja Kobiet Ruchu Narodowego.

Jako pierwsza zabrała głos działaczka ONR-u, jedna z liderek Sekcji Kobiet - Adrianna Gąsiorek. W swoim przemówieniu odniosła się do afery taśmowej.

Pikieta w sprawie afery taśmowej - 27.06.2014 · fot. ONR Bielsko-Biała


- Premier naszego rządu przyznaje, że życie obywateli jest mu obojętne. Co jeszcze muszą zrobić rządzący, abyśmy się obudzili? Nie pozwólmy zamieść afery taśmowej pod przysłowiowy dywan! Pokażmy nasz sprzeciw. Żądajmy dymisji rządu, powiedzmy "nie" Platformie Obywatelskiej - mówiła Aleksandra Gąsiorek.

Następnie głos zabrał Kacper Sikora z bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej. Mówił o haniebnych rządach Donalda Tuska i jego bandy. W międzyczasie uczestnicy pikiety otrzymali kartki z cytatami, z rozmów nagranych polityków, np. "ch**, dupa i kamieni kupa", "Polska to syf, folklor i szambo" oraz wiele innych.

Ostatnim punktem, właściwie już po rozwiązaniu zgromadzenia, było przejście delegacji z kartkami, na których widniały powyższe cytaty oraz wlepki ONR-u, pod biuro PO, między innymi byłej europosłanki Małgorzaty Handzlik.

ab / bielsko.info
źródło: ONR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.