bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2414

Weekend na bielskich drogach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

42 kolizje i 20 nietrzeźwych kierowców - to bilans długiego weekendu na bielskich drogach. Na szczęście nie doszło do żadnego śmiertelnego wypadku.

Do najpoważniejszej zdarzenia doszło w sobotę, gdzie na skrzyżowaniu ul. Lenartowicza z ul. Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej zderzyły się dwa samochody. Jak ustalono - kierujący pojazdem dostawczym marki mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki renault.

Wypadek na ul. Lenartowicza - 21.06.2014 · fot. Akra II


Natomiast ok. godz. 22.36 na ul. Tuwima kierujący samochodem marki volkswagen polo utracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego doprowadził do wywrócenia się pojazdu na dach.

Dachowanie na Tuwima - 21.06.2014 · fot. facebook.pl/ARKAII


Policjanci ujawnili także 20 nietrzeźwych kierujących. Wszyscy zatrzymani stracili już swoje prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im do 2 lat więzienia.

Ujawniono także 27 wykroczeń polegających na niekorzystaniu z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz 4 przypadki przewożenia dzieci bez odpowiednich fotelików, które podnoszą bezpieczeństwo najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego. Wykroczenia te sankcjonowano mandatami karnymi w wysokości 100 zł oraz 2 punktami karnymi.

ups / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj