bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 marca 2014
  • wyświetleń: 4409

Drug-testy przed koncertem - foto

Policjanci z drogówki wspierani przez mundurowych z prewencji i referatu antynarkotykowego przeprowadzili w sobotnią noc akcję "dyskoteka". Stróże prawa kontrolowali m.in. osoby, które przyjechały do hali pod Dębowcem na koncert "Burn in Snow".

Akcja została przeprowadzona w rejonie lokali rozrywkowych w Bielsku-Białej oraz na drogach dojazdowych do hali pod Dębowcem, gdzie tego wieczoru odbywał się koncert muzyczny. Podczas działań użyto urządzenia do wykrywania narkotyków - testera narkotykowego Drager Drug Test 5000, który pozwala na ujawnienie w ślinie badanego środków odurzających.

Narkotykowe testy przed koncertem · fot. KMP Bielsko-Biała


W czasie działań przebadano blisko 2100 kierujących. Zatrzymano dwóch kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie”. W Bielsku-Białej na ul. Karbowej policjanci z drogówki zatrzymali natomiast trzy osoby, przy których znaleziono narkotyki.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.