bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2743

Młodzież korzysta z oferty miasta

W lipcu z wakacyjnej oferty BBOSiR-u skorzystało blisko 900 osób, biorąc udział w zawodach sportowych, warsztatach i festynie rodzinnym.

Jak co roku Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną adresowaną do dzieci i młodzieży pozostających w Bielsku-Białej w okresie wakacji.

Przez pierwszy miesiąc wakacji BBOSiR zorganizował osiem zawodów sportowych (piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka uliczna) oraz warsztaty nauki pływania, tańca i jazdy na rolkach.

W Festynie rodzinnym „Witajcie wakacje na sportowo” na pływalni „Start” w zawodach i zabawach rekreacyjnych wzięło udział ok. 300 osób

Sierpień zapowiada się również aktywnie. W niedzielę 4 sierpnia BBOSiR zaprasza rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w sportowym festynie rodzinnym ,,Półmetek wakacji na pływalni Start”. Od poniedziałku 5 sierpnia uczniowie szkół podstawowych będą mogli wziać udział w warsztatach piłkarskich „I Ty możesz zostać jednym z nich”. Szczegóły na stronie BBOSiR - www.bbosir.bielsko.pl.

Lipcowe zajęcia z BBOSiR-em · fot. UM Bielsko-Biała

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.