bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 11 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2372

Zwycięstwo w Pucharze Polski

Bielska Sekcja Psich Zaprzęgów najlepsza w Pucharze Polski. Zawody w Mysłowicach zakończyły trwającą od wiosny rywalizację.

Agnieszka Jarecka zajęła pierwsze miejsce w bikejoringu, czyli w jeździe na rowerze z psem. W kategorii psich zaprzęgów zwyciężył Grzegorz Hachoł, a najmłodszy reprezentant bielskiej sekcji, 8 - letni Aleksander Hachoł, wygrał dziecięcy Puchar w biegu z psem.

- Był to bardzo ciężki i wyczerpujący sezon w warunkach bezśnieżnych. Zawody na jesień odbywały się co weekend i nie było czasu odpocząć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie nowo powstała sekcja "Trango" zdobyła od września - podsumowuje sezon Agnieszka Jarecka.

Zawody w Mysłowicach · fot. Agnieszka Jarecka, Barbara Adamczak


Do Pucharu Polski zaliczało się 6 zawodów, pod uwagę były brane 4 najlepsze wyniki w danej kategorii. Przed bielską sekcją kolejne sportowe wyzwania. - Teraz chwila odpoczynku i czas na przygotowania do sezonu zimowego. Pierwsze zawody na saniach i nartach już początkiem stycznia - dodaje Agnieszka Jarecka.

ab / bielsko.info
źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.