bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2022
  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 3104

[FOTO] Nowe atrakcje na terenie rekreacyjnym w Lipniku

Nowe atrakcje ma do zaoferowania od 1 lipca teren rekreacyjny Pod Gaikami w dzielnicy Lipnik. To boisko do piłki siatkowej i sprzęt do street workoutu. Wszystko powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej.

Reklama

Nowe atrakcje na terenie rekreacyjnym w Lipniku - 1.07.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


Obok istniejącego już boiska do koszykówki, placu zabaw i siłowni na powietrzu, Pod Gaikami powstał teren do zupełnie nowych aktywności. Po pierwsze to boisko do piłki siatkowej. Obok stanął sprzęt sportowy do street workoutu - drążki, drabinki, ławki, liny i tym podobne. Street workout to forma ćwiczeń łącząca elementy gimnastyki i parkouru, opierająca się o ćwiczenia siłowe, wykorzystujące jedynie ciężar własnego ciała.

Na nowo powstałym terenie stanęły też ławeczki, stojaki na rowery, a nawet szafa na sprzęt. Całość okala roślinność: krzewy, trawy i drzewa. Koszt inwestycji to ponad 157 000 złotych.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.