bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2021
  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 4208

[FOTO] Niszczą nowe przejście podziemne. MZD poszukuje sprawców

Bielscy drogowcy proszą mieszkańców o pomoc w ustaleniu personaliów wandali niszczących elewacje nowego przejścia podziemnego pod ul. Cieszyńską w centrum Wapienicy.

Niszczą nowe przejście podziemne. MZD poszukuje sprawców - 1.10.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


- Niestety nowo oddana inwestycja drogowa nie oparła się chuligańskim aktom, czego dowodem są liczne ślady butów na ścianach przejścia. Od 22 września funkcjonuje w tym miejscu monitoring, a zapis z czterech kamer dostarczy zapewne obraz sylwetek sprawców. Zajmą się tym stosowne służby, ale nie wiadomo, czy posiadając jedynie obraz zamaskowanego sprawcy uda się zidentyfikować jego lub ich tożsamość - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Dlatego też MZD apeluje do mieszkańców, którzy byli lub będą przypadkowymi świadkami tego bądź podobnych incydentów. - Jeśli obawiacie się Państwo o swoje bezpieczeństwo, przejdźcie obok nie reagując na miejscu. Zadzwońcie do straży miejskiej lub na policję z bezpiecznego miejsca. Prosimy, nie traktujcie tego jako donosicielstwa, bowiem jest wręcz odwrotnie. To tylko dbałość o wspólne dobro, na którego utrzymanie wszyscy płacimy miejskie podatki. Nie musimy dawać się z nich okradać, łożąc nasze wspólne środki na kolejne usuwanie zniszczeń. Za szkody powinni zapłacić ich sprawcy. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i obywatelskie podejście do naszych intencji i powyższej prośby - podkreśla MZD.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.