bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2021
  • 3 stycznia 2021
  • wyświetleń: 8186

[FOTO] Niespokojny początek roku. Dwa groźne pożary w regionie!

Ten rok nie zaczął się spokojnie dla lokalnych strażaków, którzy interweniowali już dwa razy w związku z groźnymi pożarami, do których doszło na terenie powiatu bielskiego.

Pożar przy ul. Polnej w Bielsku-Białej - 2.01.2021 · fot. Jawor / bielsko.info


W sobotę, 2 stycznia około godziny 18.20 wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu przy ul. Polnej w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano lokalną jednostkę OSP z Lipnika, zastępy z JRG-1 przy ul. Leszczyńskiej i zastęp Wojskowej Straży Pożarnej, który także stacjonuje w Bielsku-Białej. Okazało się, że płonie garaż, w którym m.in. był składowany opał. Sytuacja była groźna, ale udało się ją szybko opanować. Obeszło się bez rannych, czego nie można powiedzieć o noworocznym pożarze w Iłownicy.

W piątek, 1 stycznia około godziny 14:40 do strażaków dotarła informacja o płonącym budynku przy ul. Młyńskiej w Iłownicy. Ogień pojawił się w kotłowni. W momencie dojazdu pierwszego z sześciu zastępów ,płonął już strop i część dachu. Działania ratowniczo-gaśnicze trwały przeszło trzy godziny. Dwie osoby zostały ranne. Wśród poszkodowanych jest druh OSP Rudzica. Obrażenia na szczęście nie są poważne.

Loading...


Loading...

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.