bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4770

[FOTO] Wypadek w Rudzicy na ulicy Strumieńskiej. Były utrudnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 5 czerwca około godziny 11:15 na ulicy Strumieńskiej w Rudzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z osobami rannymi. Zadysponowano dwa zastępy z JRG-2 w Bielsku-Białej, dwa zastępy OSP Rudzica, a także dwa patrole policji i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek w Rudzicy - 5.06.2020 · fot. Bielskie Drogi


Jak udało się nam wstępnie ustalić, do zdarzenia doprowadził starszy mężczyzna podróżujący Citroenem. Wyjeżdżał on z ulicy Rzemieślniczej na ulicę Strumieńską i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Renault. Samochód dostawczy jechał od strony Chybia. Jego kierowca próbował jeszcze w ostatnim momencie uratować sytuację i udało mu się nie uderzyć centralnie w bok pojazdu.

Najprawdopodobniej dzięki przytomnej reakcji kierowcy Renault, zdarzenie nie miało tragicznego finału. Starszy mężczyzna o własnych siłach dotarł do karetki pogotowia ratunkowego. Trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. Droga była zablokowana półtorej godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj