bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9148

[FOTO] Groźna kraksa na Konopnickiej. Zniszczony przystanek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 15 kwietnia około godziny 17:15 w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na wysokości sklepu Lewiatan zderzyły się dwa Fiaty: Bravo i Croma. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej - 15.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Kierująca Fiatem Bravo jadąc od strony Hulanki, zamierzała skręcić w lewo na parking sklepu. Nie zauważyła ona jadącego z przeciwka Fiata Cromy. Kierowca tego pojazdu chcąc uniknąć czołowego zderzenia odbił gwałtownie w prawo. Pojazdy zderzyły się ze sobą, a Fiat Croma z dużą siłą wjechał w przystanek autobusowy - na szczęście nikogo tam nie było.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników kraksy. Nikt nie wymagał hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawczynię kolizji mandatem karnym. Droga była zablokowana ponad godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj