Wiadomości

  • 7 lutego 2020
  • wyświetleń: 3245

Dzięki dotacji możesz ograniczyć comiesięczne opłaty! Sprawdź jak!

Artykuł sponsorowany:

Firma Eco Constans działająca z powodzeniem na terenie południowej Polski podpowie w jaki sposób ograniczyć opłaty w gospodarstwie domowym wykorzystując do tego odpowiednie dotacje sięgające nawet 5 tysięcy zł!

Eco Constanst


Głównym celem firmy Eco Constans jest upowszechnianie wiedzy na temat wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zmniejszenie comiesięcznych opłat w gospodarstwie domowym. Jej głównym zadaniem jest pomoc w uzyskaniu dotacji na zakup i montaż systemów solarnych, fotowoltaicznych, pomp ciepła czy kotłów ekologicznych, które również firma Eco Constanst montuje i serwisuje. Wykorzystuje do tego tylko dobre i sprawdzone komponenty, a o jej pasji i profesjonalizmie niech świadczy stale rosnąca grupa zadowolonych klientów.

Dzięki współpracy z producentami, hurtowniami, instalatorami, bankami, Eco Constans może zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę. Sporym atutem jest fakt, że posiada własne ekipy montażowe oraz dobrze wyposażoną flotę pojazdów. Na status autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego takich firm jak Solaredge, SMA, ALEO, SHARP, Buderus HoJet pracowała latami, zbierając bogate doświadczenie.

Nie czekaj, zadzwoń i sprawdź w jaki sposób mogą pomóc Tobie, abyś mógł cieszyć się swoim domem bez wysokich kosztów z wykorzystaniem odnawialnych źródeł!

Kontakt:
  • Biuro - tel. 790 810 811
  • Konsultant - tel. 790 810 737