bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 grudnia 2019
  • wyświetleń: 6795

[FOTO] Czołowe zderzenie w Grodźcu. Poważnie ranny 19-latek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątek, 27 grudnia około godziny 14:15 w Grodźcu na ulicy Bielskiej. To tzw. "stara droga na Cieszyn". Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Opel Astra i Fiat Seicento. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Grodźcu - 27.12.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierowca Fiata Seicento poruszający się w stronę Skoczowa, z niewiadomych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Oplem Astrą. Siła uderzenia była duża. Sprawca zdarzenia miał zmiażdżone kończyny dolne i nie był w stanie samodzielnie wydostać się z wraku pojazdu. Konieczna była interwencja strażaków, którzy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do poszkodowanego i uwolnili go z samochodu.

Młody mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami kończyn dolnych. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do szpitala na profilaktyczne badania przewieziono także 49-letniego kierowcę Opla. Obaj mężczyźni byli mieszkańcami powiatu cieszyńskiego.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili obszerną dokumentację, która w razie konieczności posłuży jako materiał dowodowy w prowadzonym na drodze sądowej postępowaniu. Droga była zablokowana około dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj