bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3208

[FOTO] Wigilia na drogach: wypadek na zakręcie w Grodźcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 24 grudnia około godziny 11:00 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie wypadku drogowego w Grodźcu na ulicy Bielskiej. Samochód osobowy marki Seat wypadł tam z drogi uderzył w drzewa. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba jest zakleszczona we wraku.

Wigilijny wypadek w Grodźcu - 24.12.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Mariusz Bielskie Drogi


Interweniowali strażacy z JRG-2, zastępy OSP Świętoszówka i OSP Grodziec. Sytuacja nie była tak poważna jak początkowo sądzono. Nie było konieczności użycia narzędzi hydraulicznych. Kierująca trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci. Nieoficjalnie wiadomo, że do wypadnięcia pojazdu z drogi mógł przyczynić się pieszy, który wtargnął na jezdnię. Kobieta próbując go ominąć miała stracić panowanie nad pojazdem i wypaść z drogi. W czasie akcji ratowniczej droga była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudniania mogą potrwać do godziny 13:30.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj