bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 grudnia 2019
  • wyświetleń: 11766

[FOTO] Karambol na S-52 w Bielsku-Białej. 15 uszkodzonych pojazdów!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Kierowcy podróżujący rano drogą S-52 od Cieszyna do Bielska-Białej nie mieli łatwego zadania. Tuż przed godziną 6:00 na wysokości zjazdu na al. Andersa doszło do pięciu zdarzeń drogowych. Godzinę później miały miejsce dwie kolejne kraksy. Łącznie uszkodzonych jest piętnaście samochodów!

Piętnaście samochodów uszkodzonych w sześciu kolizjach na S-52 w Bielsku-Białej - 16.12.2019 · fot. Bielskie Drogi


W całym tym zamieszaniu jest jedna pocieszająca informacja - nie ma rannych. To co dokładnie się wydarzyło i w jakiej kolejności, jest przedmiotem policyjnego dochodzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że przebieg zdarzeń wyglądał następująco:

  • Samochód ciężarowy marki Scania z naczepą, zderzył się z Volkswagenem Golfem.

  • Za powyższymi uczestnikami zatrzymał się kierowca BMW serii 1 i kierowca Mazdy CX-5. W tył Mazdy wjechał kierowca Audi A3.

  • Kierowca Volkswagena Tourana nie mogąc wyhamować wjechał w barierki energochłonne po lewej stronie jezdni i uszkodził bok Mazdy oraz BMW (zdołał ominąć Audi A3).

  • Za pojazdami zatrzymał się kierowca Skody Octavii oraz Peugeota 307. W tył francuskiego auta wjechał kierowca Volvo V40. Skoda silą odrzutu najechał na tył Peugeota.

  • Peugeot 107 najechał na tył Fiata Punto.


Kilkaset metrów wcześniej w korku:

  • Kierowca Skody Fabii wpadł w poślizg, zrobił kilka piruetów odbijając się od barierek i najechał na tył samochodu marki BMW X6.

  • Seat Arosa nie wyhamował przed korkiem i najechał na tył Skody Fabii.


Kierowcy podróżujący od strony Cieszyna w dalszym ciągu muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać do godziny 9:00.

Loading...

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj