bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 24783

[FOTO] Pożar przy lotnisku. Spłonął budynek gospodarczy

Dziewięć zastępów straży pożarnej gasiło dzisiejszej nocy pożar budynku gospodarczego w Bielsku-Białej przy ulicy Zwardońskiej. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Pożar budynku przy lotnisku - 14.08.2019 · fot. MD


Pożar został zgłoszony o godzinie 23.57. Kiedy zastępy straży pożarnej dojechały na miejsce zdarzenia, pożar opanował znaczną część obiektu i zagrażał dwóm sąsiadującym budynkom gospodarczym.

Strażacy podali cztery prądy gaśnicze. W trakcie prowadzonych działań, dojechał również właściciel budynku, pogotowie energetyczne oraz partol policji. Po ugaszeniu pożaru, sprawdzono wnętrze pod kątem poszkodowanych osób i zwierząt - nikogo nie odnaleziono. Następnie strażacy dogasili wszystkie zarzewia ognia, a także podali prąd wody na drzewostan oraz najbliższy budynek w celu schłodzenia.

Działania zakończono ok. godz. 2:30. Poza jednostkami z PSP, w akcji gaśniczej brały udział również zastępy z OSP Stare Bielsko, Komorowice Śląskie, Kamienica oraz Lipnik. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pożaru prowadzi policja.

ab, sid / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.