bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2019
  • 9 lipca 2019
  • wyświetleń: 4859

Urząd kupi 4 samochody hybrydowe. Wśród nich czarna limuzyna

Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na zakup czterech samochodów o napędzie hybrydowym. Jeden z pojazdów będzie służył jako limuzyna dla wysokich rangą urzędników miejskich.

samochód prezydenta, lancia,
Limuzyna prezydenta miasta · fot. bielsko.info


Przetarg został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy dostawy jednej sztuki samochodu osobowego typu sedan w kolorze czarnym, metalizowanym. Auto ma napędzać układ hybrydowy o pojemności co najmniej 1951 cm3 (210 KM). Samochód ma być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

W minimalnych parametrach wyposażenia zapisano m.in. co najmniej trzystrefową klimatyzację, przednie i tylne czujniki parkowania z kamerą cofania, przyciemniane szyby boczne tylne i szyba tylna, 18-calowe alufelgi, układ rozpoznawania znaków drogowych, układ ostrzegania o zmianie pasa ruchu, fabryczną nawigację z minimum 3-letnią aktualizacją map, tempomat adaptacyjny.

Druga część przetargu dotyczy dostawy trzech sztuk samochodów osobowych w kolorze białym (metalizowany lub perłowy). Pojazdy mają być napędzane układem hybrydowym. Pojemność silnika benzynowego minimum 1751 cm3 o łącznej mocy minimum 120 KM.

Od dostawy pojazdów wymagane jest, aby samochody były wyposażone m.in. w automatyczną klimatyzację dwustrefową, przednie i tylne czujniki parkowania z kamerą cofania, komputer pokładowy z czujnikiem parkowania, przyciemniane szyby boczne tylne i szyba tylna, 18-calowe alufelgi, układ rozpoznawania znaków drogowych, układ ostrzegania o zmianie pasa ruchu, fabryczna nawigacja z minimum 3-letnią aktualizacją map.

Firma, która wygra przetarg, będzie miała 90 dni na dostarczenie pojazdów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.