Wiadomości

  • 8 lutego 2019
  • wyświetleń: 4933

[FOTO] Ślisko na drogach! Wieczorna kraksa w Międzyrzeczu Górnym

W piątek, 8 lutego około godziny 21:40 w Międzyrzeczu Górnym doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Zderzyły się dwa samochody: SsangYong Rexton i Toyota Yaris. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej i patrol policji. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kraksa w Międzyrzeczu Górnym - 8.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zawiniła kierująca Toyotą, która jadąc ulicą Centralną w stronę Wapienicy, wpadła w poślizg i sunąć bokiem zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka SUV-em marki SsangYong. Kierowca tego pojazdu tuż przed uderzeniem zdążył się już zatrzymać widząc rozwój sytuacji. Jego zdaniem sprawczyni jechała znacznie szybciej niż pozwalają na to przepisy ruchu. Na zewnątrz panuje temperatura -2'C i droga miejscami jest bardzo zdradliwa. Osadzająca się szadź w połączeniu z kurzem tworzy śliską mieszankę, jednak o gołoledzi w tymi miejscu nie można mówić.

Pierwsze informacje jakie do nas napłynęły mówiły o osobach rannych. Te doniesienia się jednak nie potwierdziły. Nikomu nic groźnego się nie stało. W pierwszej fazie interwencji służb ratunkowych droga była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj