bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2019
  • 13 stycznia 2019
  • wyświetleń: 16666

[ZDJĘCIA] Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na Rynku

13 stycznia na bielskim Rynku odbył się koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie wystąpiło siedem zespołów. O godzinie 20.00 można było podziwiać tradycyjne "światełko do nieba".

27. Finał WOŚP na bielskim Rynku - 13.01.2019 · fot. sid / bielsko.info


Jak co roku wokół sceny rozstawione zostały namioty OSP Hecznarowice, OSP Bystra, GOPR i Straży Miejskiej. Przygotowana była wojskowa grochówka i gorąca herbata. Po raz pierwszy pojawił się namiot Bielskiego Klubu Fantastyki "Becon", gdzie można było zagrać w gry planszowe i fabularne.

Również w tym roku TS Podbeskidzie zagrał z WOŚP. Klub przekazał oryginalną koszulkę meczową z podpisami całej drużyny, która została zlicytowana w trakcie finału. Podczas imprezy obecny był Beskidek, maskotka klubu i ulubieniec kibiców, który rozdawał kalendarze drużyny na 2019 r.

Światełko do nieba oraz iluminacja całego Rynku zapewniła profesjonalna firma GRODA. Ta sama firma oświetla bielski Rynek w trakcie "Świąt na Starówce".

Wydarzenie organizowało stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny.

ab, BM, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.