bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 grudnia 2018
  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2424

Kolejne świąteczne wydarzenie. Tym razem w centrum handlowym

Za nami:

15 grudnia 2018 roku w godzinach od 12.00 do 19.00 w Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta organizacje pozarządowe, podczas VII Pikniku Organizacji Pozarządowych pn. "Świąteczny Jarmark".

Piknik organizacji pozarządowych umożliwi promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez III sektor. Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz ofertą organizacji pozarządowych, zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. kulturą i sztuką, sportem, turystyką, ochroną zdrowia i pomocą społeczną, a także ochroną zwierząt.

Tegoroczny Piknik ma na celu pokazanie lokalnego charakteru i wzmocnienie wizerunku organizacji, jako równorzędnego partnera dla innych sektorów. Piknik przybliży także tradycję Świąt Bożego Narodzenia, od muzyki, poprzez regionalne wypieki i rękodzieło.

Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje - pod okiem plastyków i anielskich animatorów będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem "bombkowe szaleństwo", a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek. Część artystyczna rozpocznie się od godziny 12.00 i trwać będzie do końca wydarzenia.

jarmark

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.