bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • 1 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2283

Padł akumulator? Zadzwoń na numer straży miejskiej

Funkcjonariusze bielskiej straży miejskiej kolejną już zimę oferują bezpłatną pomoc w uruchomieniu pojazdu, którego akumulator odmówił posłuszeństwa.

straż miejska
fot.


Żywotność akumulatora to około 5 lat, a z jego wymianą zawsze czekamy do samego końca. W okresie zimy przy spadkach temperatury nasz akumulator może odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie.

Tej zimy po raz kolejny bielszczanie nie zostaną z tym problemem sami i zawsze mogą liczyć na pomoc bielskiej straży miejskiej. Przeszkoleni strażnicy zostali wyposażeni w specjalistyczne urządzenie rozruchowe, które z pewnością uruchomi niejeden zamarznięty pojazd. Skorzystanie z bezpłatnej pomocy jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić do bielskiej straży miejskiej na numer 986 i wskazać lokalizację unieruchomionego pojazdu.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż akumulator podobnie jak domowe baterie są produktem niebezpiecznym dla środowiska i nie mogą być wyrzucone do pojemnika na odpady. Zużyte akumulatory można sprzedać w punktach skupu złomu, przekazać sprzedawcy przy zakupie nowego akumulatora, lub oddać w punktach selektywnej zbiórki odpadów.

ab / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.